Przejdź do treści
WITRYNY RESPONSYWNE (WITRYNY MOBILE-FRIENDLY)
Witryny wykonane w technologi responsywnej automatycznie dopasowująca się do ekranów wszystkich urządzeń (smartfony, tablety, laptopy, komputery oraz TV). Gość witryny wykonannej w technologi responsywnej będzie zadowolony niezależnie od używanego urządzenia.
WITRYNY RESPONSYWNE
Dlaczego responsywne strony są koniecznością?
Jeszcze kilka lat temu strony internetowe były wyświetlane tylko na komputerach lub laptopach. Nikomu przez myśl nawet nie przeszło że będą inne nośniki które staną się równie popularne i dostępne jak komputery. Urządzenia mobilne takie jak tablety, smarfony stają się jednym wiodących nośników do przeglądania stron internetowych. Według danych Digital, Social & Mobile na rok 2015 dla Polski liczba aktywnych użytkowników korzystających z urządzeń mobilnych wynosi 15,9 miliona. Wszystkie te urządzenia potrzebują Stron WWW które będą poprawnie wyświetlane, które automatycznie rozpoznają urządzenie i dopasują optymalne parametry wyświetlania dla danego urządzenia. Gwarantują to strony wykonane w technologii RESPANSYWNEJ.

Google wyżej pozycjonuje strony wykonane w technologii RESPANSYWNEJ!
Teraz już bez żadnych domysłów wiadomo, że responsywne strony internetowe będą punktowane wyżej co przełoży się na wyświetlanie strony wykonanych w technologi respansywnej na czołowych pozycjach wyszukiwarkach.
schemat
Strony WWW dla każdego urządzenia!
Responsywne strony WWW potrafią dopasowywać się do rozmiaru ekranu użytkownika. Niezależnie od tego, czy korzysta on ze stacjonarnego komputera z dużym monitorem, laptopa czy smartfona, zawsze może bez utraty kluczowej zawartości przeglądać ulubione witryny. Responsywność była do niedawna tylko dodatkiem do tworzonych stron — miała po prostu miło zaskoczyć klientów. Obecnie to standard usług WWW.
Masz pytanie ? Napisz do nas.
KONTAKT
ExpertWeb
ul. Zachodnia 37, 22-100 Chełm


Marka ExpertWeb należy do
Klima Polska Sp. z o.o.
ul. Zachodnia 37
22-100 Chełm

NIP: 5632431211
KRS: 0000661084
powrót
Wróć do spisu treści